Sistem Yöneticisi Eğitimleri

Küreselleşen iş dünyasında kuruluşlar yönetim fonksiyonlarında farklı uygulama yaklaşımlarından vazgeçerek kurumsal bir yapı oluşturmak istemektedirler. Bu kurumsal yapı için öncelikli şart bir sistemin oluşturulmasıdır. Kuruluşlar yönetim, üretim ve hizmetlerinde bir şekilde sistemli çalışmak durumundadırlar ki bu durum gereksinimi ya müşteri talepleri, yada kamu yönetimi yasal mevzuatlar yada uluslar arası ticarette yaygınlaşan standardizasyon ve sertifikasyon arayışlarıdır.

Yönetim sistem standartları, kuruluşların yönetim fonksiyonların tümünü bir yapıya bağlayarak tanımlamaktadırlar. Kuruluşun düşündüğü, düşünemediği, oluşturduğu, oluşturamadığı, zaman ayıramadığı v.b. bir çok unsuru uygulama ve kurulum gereği, olması gereken yönetim yapısını oluşturtmaktadır. Kuruluşlar bu yapıyı oluşturduktan sonra uygulamaları ile iyileştirilmiş bir sistem kazanıyorlar. Bu sistemler yönetilme biçimlerine bağlı olarak başarılı yada başarısız olabilmektedirler. Başarı koşulları sistemin yönetilmesine, yönetimde yöneticiye bağlıdır. Sistemleri yönetmek lider vasıflı, üretken sistematik çalışma prensipli kişiliklerle olmaktadır.

  • Farkındalık Kursları
  • Uygulama Kursları
  • İç Tetkikçi Kursları
  • Tetkikçi/Baş Tetkikçi Kursları

Ayrıca kalite yönetim ve diğer yönetim sistemleri hakkında eğitimlerimiz yer almaktadır.

KALİTÜRK®, Sistem Yöneticisi Eğitimleri olarak aşağıda belirtilen eğitimleri rutin olarak yapmaktadır, Diğer standartlar için sistem yöneticisi olmak istiyorsanız, firmamıza ilgilendiğiniz sistem eğitimi talebinde bulunmanız yeterlidir. Diğer sistem yöneticisi eğitimlerini talep ve istek doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz.

İletişim

Merkez Mh, Gençosman Cd, No 11/A Güngören - İstanbul

Tel: (0212) 702 22 50 (pbx)
Tel: (0850) 340 80 80 (pbx)
GSM: 0537 225 70 10

İletişim